#1 2011-02-08 01:59:47

Ishigami

Gracz

Zarejestrowany: 2011-02-07
Posty: 10
Punktów :   

Amor e Morte

Imię i nazwisko:(fałszywe) Marcello Malaparte; (prawdziwe) Marco Vega
Pseudonim: Amor e Morte (Miłość i Śmierć)
Data i miejsce urodzenia: 25.08.1980 r. - Włochy: Florencja
Rasa: Nadczłowiek
Zawód: Płatny zabójca/Szpieg
Obywatelstwo: Włoskie
Umiejętności: 10 dan w sztuce walki Taekwondo. Mistrzowskie opanowanie broni palnej krótkiej, oraz broni snajperskiej. Potrafi poruszać się niemalże bezszelestnie.
Nadnaturalna moc: W wyniku promieniowania radiacyjnego, używany przez niego eksperymentalny kombinezon zmienił się w półpłynną materię, i połączył z jego DNA. Materiał jest bardzo wytrzymały na wszelkiego rodzaju obrażenia fizyczne. Jednak o ile pokryty kombinezonem może nietknięty przejść przez ogień, o tyle uderzająca w niego ciężarówka tak czy siak wyrządzi mu sporą krzywdę. Kombinezon jest także wyposażony w filtry powietrza, noktowizor, spektra podczerwieni oraz ultrafioletu. Zaprojektowany został z myślą o kamuflażu idealnym. I do tego właśnie dąży. Strój jest wyposażony w aktywny kamuflaż, który czyni Marco na dłuższą metę niewidzialnym. Można go jednak wykryć poprzez ciepło, zapach... Tych rzeczy kombinezon nie ukrywa. Świadomie jest w stanie odsłaniać poszczególne części ciała, co jednak sprawia mu trud, i stara się z tego nie korzystać.
Słabości: Skrajnie wysokie częstotliwości dźwięków, jak i szczególne hałasy powodują u niego niewyobrażalny ból głowy. Kontakt z wodą (w większych ilościach - poranna rosa nie jest tu problemem) czasowo dezaktywuje funkcje kamuflażu. Niechęć do korzystania do broni szybkostrzelnej, którą uważa za zbyt nieprecyzyjną.
Mimo swojego zawodu, jest bardzo religijny, i często można napotkać go w trakcie modlitwy "za grzeszników". Rzecz jasna, pierwszym na liście tych grzeszników jest on sam. Za wszelką cenę unika krzywdzenia niewinnych. Stara się zabijać szybko, i bezboleśnie.
Pamięta dokładnie każde swoje zabójstwo, i wszystkich tych ludzi ma na swoim sumieniu. Czasami po zabójstwie szuka przebaczenia u rodziny ofiary.
Ekwipunek: Dwa pistolety Beretta 87 Target z tłumikami, i celownikami laserowymi. A także noszony często na plecach karabin snajperski Barret M82A3. Nosi też przy pasku nóż wojskowy - nigdy nie wiadomo kiedy się przyda!
Opis: Marco ma ok. 1.80 wzrostu, i jest dobrze zbudowany - co da się zauważyć na ściśle przylegającym do ciała kombinezonie. Waży 66,6 kg; a więc ma raczej niewielką niedowagę. Jest bardzo krótko obcięty - co jest po prostu wygodniejsze przy jego mocy i zawodzie. Na jego twarzy natomiast jest schludnie przycięty, delikatny zarost.

http://media.giantbomb.com/uploads/8/80491/1279066-1249482_screenshot_090_o_super.jpg
Bez maski

http://fandomania.com/wp-content/uploads/2009/12/ninja05.jpg
Kombinezon

http://www.entertainmentbuddha.com/blog/wp-content/uploads/2010/12/kinect-predator-camo-armor.png
Mniej więcej efekt uzyskiwany przy aktywnym kamuflażu

Historia:
- To miało być proste zlecenie. Zadanie jak każde inne. - Powiedział Marco, usuwając półpłynną maskę ze swojej twarzy. Uniósł powoli papierosa, i podpalił jego koniec zapalniczką. Po chwili odłożył ją na blat, spoglądając w oczy rozmówcy. Ujął w palce szklankę whisky, na którym unosiło się kilka kostek lodu. Okrężnym ruchem zamieszał trunek, po czym upił jego łyk. Zaciągnął się zaraz z papierosa, i wypuścił dym na bok. - Miałem zneutralizować jakiegoś profesorka, który był niewygodny dla rządu. Prowadził badania nad genem X. - Przerwał na chwilę, by znów zaciągnąć się dymem. Po chwili przeniósł wzrok na okno, do którego po chwili podszedł. Otworzył je. Trzeba trochę przewietrzyć...
- Wkradłem się do laboratorium przez szyb wentylacyjny. Wszystko szło gładko. Czujniki ruchu zamontował tylko w korytarzach. Dostałem się do głównego pomieszczenia, i aktywowałem funkcję aktywnego kamuflażu w kombinezonie. Mówiąc nawiasem, ten strój zafundowała mi organizacja rządowa, który przez długi czas mnie opłacała. Prototyp. Nanotechnologia, te sprawy. W każdym razie, profesorek pracował akurat przed czymś, co wyglądało na potężny generator mocy. Przestrzeliłem mu od tyłu serce, ale kula przeszła na wylot, i uszkodziła urządzenie. Wtedy zorientowałem się, że moc wytwarzana przez generator była zużywana do utrzymywania niskiego poziomu promieniowania jakiegoś pierwiastka. Gdy kula zmniejszyła dopływ mocy, promieniowanie drastycznie wzrosło. Gdy się obudziłem, laboratorium było w ruinie, a ja byłem połączony z tym kombinezonem. - To mówiąc dopił trunek ze szklanki, i zapetował papierosa na blacie.
- A zatem? Nadaję się do tej waszej organizacji? Tych... Keepers of Justice?

Offline

 

#2 2011-02-08 02:38:22

Fiona

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 22
Punktów :   

Re: Amor e Morte

Trochę spora ta niedowaga, jak na mężczyznę "dobrze zbudowanego".
Coś ostatnio zapanowała moda na historię typu "przesłuchanie", jednakże jak w poprzednim przypadku jest ona dobrze napisana.
Niech będzie, że akceptuję.

Offline

 

#3 2011-02-08 02:43:43

Ishigami

Gracz

Zarejestrowany: 2011-02-07
Posty: 10
Punktów :   

Re: Amor e Morte

Przy 1.80 wzrostu idealna waga mężczyzny to ok. 70 kg, więc niedowaga nie jest aż taka duża

Offline

 

#4 2011-02-08 02:57:04

Donatien

Gracz

Zarejestrowany: 2011-02-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Amor e Morte

Ja myślę, że problem jest w tym... że dobrze zbudowany oznacza zazwyczaj "posiadający sporo mięśni". A jeżeli ktoś waży mniej niż statystyka to chyba tego typu zbudowaniu nie może być mowy, bo to chudzina jest.

Offline

 

#5 2011-02-08 02:59:52

Ishigami

Gracz

Zarejestrowany: 2011-02-07
Posty: 10
Punktów :   

Re: Amor e Morte

Chodziło mi generalnie o efekt: Szczupły, wysportowany.
Przepraszam, widać ja dobrą budowę inaczej odbieram xD

Offline

 

#6 2011-02-08 10:06:36

Fiona

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 22
Punktów :   

Re: Amor e Morte

Tak jak pisze Donatien- mięśnie swoje niestety ważą i ciężko by było chłopakowi mieć te dobrze zbudowane ciało. Owszem, może być wyrzeźbiony i pewno o to ci chodziło, jednak do jakoś bardziej widocznie rozwiniętej tkanki mięśniowej opinanej kusząco przez tworzywo kombinezonu bym w tym przypadku nie liczyła.

Offline

 

#7 2011-02-08 12:03:40

 Bell

Administrator

10860673
Skąd: CK
Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 36
Punktów :   

Re: Amor e Morte

A mnie to zastanawia jak on robi siusiu skoro nie może zdjąć...
Ja tam mimo uwag o wadze itp. akceptuję.


The "EARTH" without "ART" is just "EH".

Offline

 

#8 2011-02-08 12:56:24

Ishigami

Gracz

Zarejestrowany: 2011-02-07
Posty: 10
Punktów :   

Re: Amor e Morte

"Świadomie jest w stanie odsłaniać poszczególne części ciała, co jednak sprawia mu trud, i stara się z tego nie korzystać."
Oto odpowiedź :3

Offline

 

#9 2011-02-08 16:24:15

 Makaviel

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 18
Punktów :   

Re: Amor e Morte

Z takich obliczeń "idealnej" wagi by wynikało, że mam dwadzieścia piec kilo nadwagi, a każdy kto mnie widział, wie, że to wierutna bzdura jest. ;]
Moje zdanie i tak nie wpłynie na przejazd karty, ale uważam, że stwarza, niestety, naprawdę duże pole do power-play'u. I tak została postać zdołała się "przepchnąć" i zacząłeś nią grać, toteż zapowiadam tylko, ze będę uważnie obserwował odgrywanie Marco.


Everybody calm the fuck down.

Offline

 

#10 2011-02-10 22:20:16

Ishigami

Gracz

Zarejestrowany: 2011-02-07
Posty: 10
Punktów :   

Re: Amor e Morte

Postać zginęła w skutek przedwczesnej akceptacji MG, i niepoinformowania gracza o niezadowoleniu względem jej umiejętności.
Na przyszłość - jeśli macie jakieś "ale" odnośnie postaci: POWIEDZCIE MI O TYM.
Ze mną się naprawdę łatwo dogadać. Wystarczy powiedzieć co jest źle, a ja bym to naprawił, edytował. Masę rzeczy określonych w postaci w ogóle jeszcze nie użyłem, i mogłem zwyczajnie je usunąć/zbalansować.
Nie lubicie mnie? Powiedzcie o tym, a oleję to RPG, bo nie zamierzam nikomu psuć gry.
Bo odnoszę wrażenie że tylko z Bell tutaj jestem w stanie się dogadać, w związku z tym że znam się z nią od dawna, jeszcze zanim wystąpiłem na starym marvelu jako Black Hole.

Ostatnio edytowany przez Ishigami (2011-02-10 22:22:08)

Offline

 

#11 2011-02-10 22:22:30

 Makaviel

Administrator

Zarejestrowany: 2011-01-30
Posty: 18
Punktów :   

Re: Amor e Morte

Temat zamykam i przenoszę do archiwum.


Everybody calm the fuck down.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kamracizkaraibow.pun.pl www.smartshop.pun.pl www.darklegionl2.pun.pl www.h2o.pun.pl www.sanandreasonline.pun.pl